G R Ą Ž I N I M A S

Visoms prekėms suteikiama 2 metų garantija.

Grąžinti įsigytą prekę ar pakeisti į kitą galite per 14 kalendorinių dienų, nuo prekių pristatymo dienos.

1. Grąžinama prekė turi būti originalioje tvarkingoje pakuotėje, nesugadinta, nenaudota, tos pačios komplektacijos, kokios Pirkėjas ją gavo, nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės).

2. Pirkėjas dėl grąžinamos prekės turi susisiekti el. laišku info@deerforest.lt arba tel. nr. +37069923734

3. Prie grąžinamos prekės pirkėjas turi pridėti raštą, kuriame būtų nurodytas užsakymo numeris bei informacija ar prekę norima keisti, ar grąžinti.

4. Pardavėjas turi teisę nepriimti Pirkėjo grąžinamų prekių, jei grąžinama prekė buvo panaudota, be originalių etikečių, sugadinta, buvo pagaminta arba pakoreguota individualiai pagal specialų užsakymą.

5. Nestandartinių dydžių pagalvių užvalkalų (visų kitų apart 50×70 cm dydžio) grąžinti negalima, kadangi jie yra siuvami individualiai tik gavus užsakymą.

6. Grąžinamų arba keičiamų kokybiškų prekių grąžinimo išlaidas apmoka pirkėjas. Pirkėjui grąžinama tik už prekę bei pristatymo išlaidas sumokėta pinigų suma. Grąžinimo siuntimo išlaidos pirkėjui nėra grąžinamos.

7. Jeigu už prekę Pirkėjas mokėjo dovanų kuponu, tai grąžinamas kuponas ir kita papildomai sumokėta suma (jei ji buvo sumokėta). Dovanų kuponas į pinigus nėra keičiamas.

8. Jeigu Pirkėjas grąžina prekę, pirktą su nuolaida, grąžinama už prekę sumokėta suma su galiojusia nuolaida.

9. Prekių grąžinimo atveju sumokėta suma už prekę/-es grąžinama ne vėliau kaip per 5 darbo dienas nuo prekės grąžinimo dienos. Pinigai grąžinami tik į tą sąskaitą iš kurios buvo apmokėtas užsakymas.

Iškilus klausimams kreiptis: info@deerforest.lt arba telefonu +37069923734

K E I T I M A S

Prekės modelį ar dydį galima pakeisti – per 14 dienų nuo prekės pristatymo pirkėjui dienos.

1. Keičiama prekė turi būti originalioje tvarkingoje pakuotėje, nesugadinta, nenaudota, tos pačios komplektacijos, kokios Pirkėjas ją gavo, nepraradusi prekinės išvaizdos (nepažeistos etiketės ir kt.).

2. Pirkėjas dėl keičiamos prekės turi susisiekti el. laišku info@deerforest.lt arba tel. nr. +37069923734

3. Prie keičiamos prekės pirkėjas turi pridėti raštą, kuriame būtų nurodytas užsakymo numeris bei informacija į kokią prekę norima keisti.

Netinkamos kokybės prekės keičiamos ar grąžinamos remiantis LR Civilinio kodekso nuostatomis.

Iškilus klausimams kreiptis: info@deerforest.lt arba telefonu +37069923734